Team

Pieter Cras
partner

Michael Fidder
partner

Eelko van Willigenburg
partner

Erwin Priem
partner

Rob van Eijk
projectmanager

Denise Smit
projectmanager

Marissa Wegman
projectmanager

Irma Vogel
office manager

PIETER CRAS, partner

M 06 50 67 10 97

T 075 615 60 10

pieter@cerius.nl

MICHAEL FIDDER, partner

M 06 24 71 86 58

T 075 615 60 10

michael@cerius.nl

EELKO VAN WILLIGENBURG, partner

M 06 83 20 99 88

T 075 615 60 10

eelko@cerius.nl

ERWIN PRIEM, partner

M 06 10 99 77 30

T 075 615 60 10

erwin@cerius.nl

ROB VAN EIJK, projectmanager

M 06 31 99 07 20

T 075 615 60 10

rob@cerius.nl

DENISE SMIT, projectmanager

M 06 50 40 93 80

T 075 615 60 10

denise@cerius.nl

MARISSA WEGMAN, projectmanager

M 06 15 64 38 72

T 075 615 60 10

marissa@cerius.nl

IRMA VOGEL, officemanager

T 075 615 60 10

info@cerius.nl